نگاشته شده توسط: آریو شعبانی | مه 27, 2009

شرکت در انتخابات، زننده ولی ناگذیر

مطلب بسیار عمیق و تفکر انگیزی در مورد انتخابات خوندم. خیلی قشنگ بود.

کاریست که شده. مملکت برای چهار سال توسط عامل رژیم کوبیده شده. اما یک نکته را نباید فراموش کرد. هم احمدی‌نژاد افسار گسیخته شده هم رژیم فهمیده که پدال گاز این کشور بیشتر از این جای ندارد. لذا احمدی‌نژاد حتی برای این رژيم هم عامل خطرناکی شده. پس امید پایین کشیدن این لکه ننگ وجود دارد. همینقدر که بدانیم در یک کشور دیکتاتوری میتوان یک نهضت مبارزه مسلحانه برای آزادی تشکیل داد. اما در یک کوره آدمسوزی (چیزی که احمدی‌نژاد میخواهد) نه!

برای بعضی از ما رای دادن در این انتخابات مثل رای دادن به این نظام است. اینکار مثل تلاش برای باز کردن چاه توالت است. کار زننده و تهوء آوری که هرچه به عقب بیندازی متهوءتر میشود. بلاخره باید انجام بدهی. ممکنه خیلی از دست کسی که این افتضاح را ببار آورده عصبانی باشی. مخصوصا که بلافاصله بعد از درست شدن اوضاع همان او از این اوضاع سود ببرد. اما بهرحال مجبوری. برای راحتی خودت و خلاصی از افتضاحی که او ببار آورده باید دستت را به سمت سوراخ افتضاح جلو ببری. اما برای راحت کردن وجدانتان از بابت اینکه رفته‌اید و در انتصابات این رژیم شرکت کرده‌اید پیشنهادی دارم. میتوانید بروید و به موسوی یا کروبی رای بدهید و زیر برگه رایتان بنویسید:

سگ خورد!

————————————————

پی‌نوشت:با تشکر از یک مهندس خسته که اولین بار ایده این کار رو به من داد.

پی نوشت ۲: رای گیری: لطفا در رای‌گیری کنار صفحه شرکت کنید.

ویرایش: به اون چهارتا ژیگول اون بالا که نوشتم اگه رای بدید یعنی که رای میدید، اما اگه به اون هیچکدام مظلوم که اون پایین نوشتم رای بدید یعنی که رای نمی‌دید:دی

پی نوشت ۳: خدایا چکار کنم؟ با خواندن این مطلب مستند:

http://www.irajmesdaghi.com/page1.php?id=266

در مورد جنایات میرحسین موسوی دیگه واقعا در حال رفتن به سمت چاه توالت انتخابات احساس ترشید‌گی در معده‌ام میکنم! اگر احمدی‌نژاد صورتش کثیفه! این موسوی روحش کثیفه!

Advertisements

Responses

 1. توهین توهین
  خسته نشدید از این همه توهین کردن ؟
  کی می‌خواید حرف زدن در فضای عمومی رو یاد بگیرید ؟
  —————————————————-
  فضای عمومی! مخصوصا فضایی که عمومش شما باشید:دی

  دوست داشتن

 2. شما سگهای اربابان غربی که نانتان را از جیره خواری و واق واق کردن برای آنها بدست میاورید باید هم چنین اراجیفی را سر هم کنید
  اما ای ابلهان تاریخ : ای کوردلان : ای بی خردان :

  جمهوری اسلامی سر افرازتر از هر روز به پیش میرود و پیشرفت میکند و آب دریای زلال این حکومت با پوز سگهایی چون شماها نجس نخواهد شد
  ایران را گورستان دشمنان و یاوه گویان اسلام و انقلاب خواهیم کرد
  اگه بر گردی گذشته را نگاه کنی میبینی خیلی گنده تر از شماها هم این چرت و پرتها را بلغور میکردند اما ..آواره شدند و …
  —————————————————
  جمهوری اسلامی بخوره تو سرت!‌ من دیگه خودم رو ایرانی نمی‌دونم و فقط میخوام برم جایی که شماها از شرم راحت باشید. هرچی فحش دادی نثار خودت!

  دوست داشتن

 3. خوب مگه قبلا همین کار رو نکردید منظورم 8 سال خاتمی نیامد که مثلا اصلاح کنه این رژیم رو دیدید چی شد؟ هم او بود که باعث شد احمدی نژاد بیاید. حالا دوباره ملت را می خواهند سرکار بگذارند و با این وسیله ببرندشان پای صندوق خریت.
  مگه شما نمی گویید خود رژیم هم دیگر احمدی را نمی خواهند خوب پس دلیل نکرده شما بروید پای صندوق خود رژیم سر خر را کنار بگذارد چرا شما زحمت این کار را به خود می دهید. اصلا منطق شما قابل قبول نیست. این رژیم به گفته شما هر کس را که بخواهد می آورد و می برد پس شما چرا خودتان را بازیجه این رژیم می کنید و هم زمان به آن مشروعیت هم می دهید.
  —————————————————
  من حالم از این رژيم بهم میخوره. از اون میرحسین بی‌سواد که باعث بانی خانه‌نشین شدن زنان مملکتمون بوده و حالا ادعا میزنه که زنش پرفسوره! از اون کروبی که حقوق یک کامندش رو تا آخرین لحظه نداد حالا میخواد حق مردم رو بگیره! از اون میمون قهوه‌ای که هممون متنفریم اصلا حرفش رو نزن! دیگه هیچ راهی به عقلم نمیرسه خسن آقا. فقط میدونم که رای دادنم به مشروعیت نظام چیزی اضافه نمی‌کنه. چون دیگه عمه باراک اوباما هم میدونه مردم ایران و کوبا و کره شمالی از مجبوری رای میدهند. وقتی ناظر بین‌المللی در کار نیست مطمئن باش رای من و تو نظام رو مشروع نمی‌کنه. ولی شاد شر احمدی‌نژاد رو از سرمون کم کنه. چون در غیر این صورت دیگه چیزی نمی‌مونه که بخوایم با توصل به اون اپلای مپلای کنیم و فرار کنیم به خارج یا برای آزاد کردنش بجنگیم!

  دوست داشتن

 4. نمیخوام از موسوی دفاع کنم چون هم من، هم همه میدونن اینا همه سر و ته یه کرباسن و اگه انتخابی هم وجود داره بین بدتر و بدترینه!
  اما موسوی کارنامه بدی نداشته تو سالهای جنگ عملکردش بد نبوده!اما بقیه چی؟ضمنا» رای دادن به موسوس یا هر کس دیگه مهم نیست
  مهم اینه با رای ندادن بازم این لکه ننگ از تو صندوق میاد بیرون!قبول داری؟
  ———————————————-
  بله ولی نگرانم با رای دادن هم باز این میمون قهوه‌ای بیاد بیرون! یه چیزی تو مایه‌های تقلب یا کودتا یا…

  دوست داشتن

 5. خطاب به اون پسر شجاع لجن!
  گم شو این و بلاگو با حرفای نجس و حضور نحس…ت به کثافت نکش!!!!!!!!
  ———————————————–
  خدای من! مانیا اورام باش.

  دوست داشتن

 6. مگه شما نمی گویید خود رژیم هم دیگر احمدی را نمی خواهند خوب پس دلیل نکرده شما بروید پای صندوق خود رژیم سر خر را کنار بگذارد چرا شما زحمت این کار را به خود می دهید.

  همینی که خسن‌آقا گفت
  ———————————————
  منهم همینی که به خسن آقا گفتم:دی
  در واقع اگر قبلا تصور میکردیم رژيم با انتخابات برای خودش وقت میخره حالا ما مردم اینقدر ذلیل شدیم که باید با انتخابات برای خودمون وقت بخریم. فردای روزی که میمون قهوه‌ای دوباره بیاد به معنای واقعی کلمه جوخه‌های قتل‌عام روستاها و شهرها براه میافته تا کشور تصفیه جمعیتی بشه!
  ما باید از یک قطبی شدن این رژیم با رای دادن به جناح ظاهرا مخالف این میمون قهوه‌ای و برهم زدن تعادل قوا جلوگیری کنیم بلکه برای تشکیل یک نهضت فراگیر مبارزه مسلحانه چهارسال دیگر وقت بخریم و از انقراض نسلمون جلوگیری کنیم. بله دوستان من. ۳۰ سال ما ملت هیچ کار نکردیم و حالا دیگه انقراض نسل ایرانیها یک داستان تخیلی نیست!

  دوست داشتن

 7. من که پاک گیج شدم!
  اقا اول یه نظر سنجی بزن ببینم رأی بدیم یا ندیم
  بعد بریم سراغ اینکه به کی!
  نه؟
  ————————————–
  به اون چهارتا ژیگول اون بالا که نوشتم اگه رای بدید یعنی رای میدید به اون هیچکدام مظلوم که اون پایین نوشتم اگه رای بدید یعنی رای نمی‌دید:دی

  دوست داشتن

 8. حق با کیه؟کی درست میگه؟کی غلط؟
  ——————————————–
  حق با ما مردمه. ما باید خودمون یک حکومت دموکراتیک تشکیل بدیم و همه اینها از خامنه‌ای و مصباح یزدی تا حتی خاتمی و موسوی رو به دادگاه بکشیم و محاکمه کنیم و سپس یک حکومت لائیک دموکراتیک تشکیل بدیم.

  دوست داشتن

 9. مطلب جالبی است. موفق باشید.
  در مورد این پست شما یادداشتی در این آدرس نوشته شده است.
  «لطفا فقط نام کاندیدای مورد نظر خود را خوانا و دقیق در برگ رای بنویسید! »
  http://www.saeid-y.com/2009/05/entekhabat-88-5.html
  از آنجا که مورد بسیار مهم است به شکل پستی مستقل نوشتم و نه تنها یک کامنت در اینجا.
  پیروز باشید.
  ——————————————–
  الان میرم بخونمش

  دوست داشتن

 10. ما باید از یک قطبی شدن این رژیم با رای دادن به جناح ظاهرا مخالف این میمون قهوه‌ای و برهم زدن تعادل قوا جلوگیری کنیم

  کاملاً برعکس. اتفاقاً این رژیم هستش که از دو قطبی بودنش سود می‌بره و باعث ایجاد دودستگی و دشمنی بین مردم میشه و جلوی اتحاد را با همین کار می‌گیره.
  البته من با مبارزه مسلحانه کوچکترین موافقتی ندارم.
  ——————————————————–
  خوب چکار کنیم ورتیگونه. لطفا یکیتون یک راهی معرفی کنه. چون اینجا خیلی ها هستند که دعا میکنند تا قبل از ۲۲ خرداد راه دیگری پیدا کنند و مجبور نباشند کار زننده رای دادن رو انجام بدن!

  دوست داشتن

 11. […] مسلحانه باید به چنین کار زننده‌ای تن داد. در تاریخ هشتم خرداد ابراز کرده بودم: شرکت ناگذیر مردم در انتخابات ۸۸ یک […]

  دوست داشتن


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: