نگاشته شده توسط: آریو شعبانی | ژوئن 19, 2009

خامنه‌ای فرار کرد (پس گرفتن نماز جمعه از خامنه‌ای)

Namazjomehفایده تحریم نکردن انتخابات

وقتی شنیدم موسوی به مردم گفته که جمعه با لباسهای سیاه به نشانه عزاداری به نماز جعه بروند با خودم فکر کردم این کار به ضرر روند تظاهرات است. و اینکه حتی بوی تسلیم شدن میرحسین موسوی به مشام میرسد. اما حالا چه شد؟ خامنه‌ای جرات حضور در نماز جمعه را پیدا نکرد.(در سایت نماز جمعه چنین نوشته شده بود البته بعد از نوشتن این مطلب فهمیدم که از قرار از رو نرفته و در نماز جمعه شرکت کرده). دوستان خود من یکی از تحریمیها بودم. اما از تحریم دست کشیدم و در انتخابات شرکت کردم. حالا به این دلیل شرکت در انتخابات را علارغم زننده بودنش کاری درست میدانم. درست، دقیقا به علت عاقبتی که برای رای مردم پیش آمد:

فرض کنید مردم در انتخابات شرکت نمی‌کردند. طبیعتا بسیجیها جزو تحریم کنندگان نبودند و طبیعتا بسیجیها به ا.ن رای میدادند. ا.ن با ۵تا ۷ ملیون رای به ریاست جمهوری میرسید و البته تعداد آرای ایشان ضربدر یک ضریبی میشد که خیرش راببینند. بعد من و شما مینشستیم و در وبلاگهایمان از شوق فرار از ایران و روزی که بلاخره جواب لاتاری بیاد و از این مملکت فرار کنیم صحبت میکردیم. لحظه‌ای به این وضعیت که فرض کردم فکر کنید… .

اما حالت دوم حالت فعلیست. مردم در انتخابات شرکت کرده و همه به میرحسین و کروبی رای میدهند. پس ا.ن مجبور به کودتا میشود. مجبور میشود بخشی از اون ۱ترلیون تومانی که دزدیده بابت حق‌الزحمه مشاوران روسی پرداخت کند. خامنه‌ای با هلی‌کوپتر بر فراز تهران دور زده و شورش مردم را به چشم خودش می‌بیند. آبروی جمهوری اسلامی بار دیگر میرود. و از اونجا که مطمئنم همگی متفق‌القول هستید که همه اینها اهمیت چندانی ندارند باید عرض کنم در نهایت چیزی به دست آمد که در حالت اول وجود نداشت. چیزی که با تحریم بدست نمی‌آمد. شورش. تظاهرات. به خیابان ریختن مردم. و یک شانس دیگر تا خامنه‌ای را اعدام کنیم. به این فکر کنید. ارزشش رو داشت.

تحریم نکردن نماز جمعه

اگر با من موافقید که خاتمه تحریم و مشارکت به نفع مردم شده باید بگم ما میتونیم این حرکت رو بسط بدیم. باید هر چیزی که تحریم کردیم و در واقع سپردیم به بسیجیها، پس بگیریم. نماز جمعه را تحریم کردیم. حالا پس میگیریم. کاری میکنیم که خامنه‌ای دیگر جرات شرکت در نماز جمعه نداشته باشد. حتی صبح جمعه امروز در سایت نماز جمعه نوشته شد که کاشانی در نماز جمعه شرکت می‌کند. حالا که دین از سیاست جدا نمی‌شود جلوی ورود سیاست مداران به دین را میگیریم. خامنه‌ای به عنوان یک مفسد فی الارض حق نماز خواندن مقابل تلوزیون را ندارد. اگر نماز میخواند نباید در نماز جمعه تهران باشد. چون ما مسلمانیم و خامنه‌ای را به عنوان ولی امر خود قبول نداریم. ما نماز خواندن خامنه‌ای را در دانشگاه تهران توهین به پیامبر اسلام میدانیم.

پس گرفتن همه ارزشها از انقلاب

ما از این ببعد جلوی ورود خامنه‌ای رو به نماز جمعه به نماد مذهبی مردم میگیریم. اگر مردم را به نماز جمعه راه ندهند جلوی نماز جمعه چنان تظاهراتی براه می‌اندازیم که خامنه‌ای از ترسش از زیر زمین تونل زده به نماز جمعه برود. مساجد را که سی‌سال تحریم کردیم حالا پس میگیریم. حوضه‌های علمیه را پس میگیریم. همینطور مقبره‌های امامان شیعه رو. هرچه به این نامردها دادیم پس میگیریم.

اگر شمشیر به دست نمی‌گیرید لا‌اقل سپر بدست بگیرید

و اما چند کلام در مشی مبارزه مسلحانه. برای مردمی که با خشونت مخالفند و خیال دارند با رهبری که حتی در نماز جمعه هم مسلسل به دست میگیرد از طریق گفتمان وارد شده و وی را وادار به تسلیم و شرکت در دادگاه محاکمه کنند باید عرض کنم به فرض آنکه با هزارسال تظاهرات مسالمت آمیز بشود بلاخره روزی این خامنه‌ای را وادار به تسلیم کرد. حداقل در تظاهرات که شرکت می‌کنید از کلاه کاسکت موتورسواری برای حفاظت سرتان استفاده کرده و با استفاده از جلیقه‌هایی که آستری داشته باشند و ورق آهن گالوانیزه نوعی از جلیقه‌های محافظ برای خود درست کنید که جلوی ورود چاقو به بدن را گرفته و تا حد محسوسی آسیب ناشی از برخورد گلوله را بگیرند. اگر نمی‌خواهید  مبارزه مسلحانه کنید لا‌اقل از جان خود محافظت کنید.

به امید پیروزی مردم و به امید جمهوری دموکراتیک ایران آزاد.

——————————————————–

پی‌نوشت: از این که در این متن زیاد از کلمه «ما» استفاده کردم عذر میخوام. راستش من رو گرفته بود. جو رو عرض میکنم:)

پی‌نوشت: همانطور که از ابتدای مطلب متوجه شدید زمانی این متن نوشته شده که هنوز خامنه‌ای در نماز جمعه شرکت نکرده و در سایت هم اعلام شده بود شرکت نمی‌کند. اما بهرحال خود یا بدل وی در نماز جمعه شرکت کردند. مع‌الذلک از این واقعه دو درس می‌گیریم. اول اینکه وقتی سایتهای مربوط به رژيم گفتند ماست سفید است یعنی که برای باکتریهای تولید‌کننده ماست اتفاقی افتاده و به یقین از این به بعد ماست سیاه است! دوم اینکه حتی اعلام حضور مردم با لباس مشکی در نماز جمعه یک مسئله امنیتی برای گارد خامنه‌ای به شمار می‌آید.

Advertisements

Responses

 1. ما اگر چه با احمدی نژاد بدیم ولی دینمون رو به شما آشغال های کثافت نمی فروشیم حالا که اینقدر کثافتی منم داد می زنم زنده باد خامنه ای
  ———————————————-
  کی به تو اجازه داده از اینترنت که دنیای آزاد ضد خامنه‌ای اون رو ساخته استفاده کنی و بیای تو وبلاگ من مزخرفات بنویسی؟‌ منهم به نوبه خودم بتو میگم خامنه‌ای پرست!
  دیگه اینجا نیا که گزارش میشی. فحشهاتم پاک نمی‌کنم تا همه بدونن به چه دسته‌ای تعلق داری.
  راستی! محموق بهت گفت بیای اینجا بگی که باهاش بدی؟:دی

  دوست داشتن

 2. رئیس جمهوره قلّابی ما آقای احمدی نجس عجب آدم بی‌حیا و بی‌شرمی هست بعد از اینهمه قتل و آدم کشی‌تازه می‌خواد بره سازمان ملل بگه چطور باید قتل عام کرد و رئیس جمهور هم شد. آقای احمدی نجس و پدر نجسترش آیت الله دشمن اسلامی یک روز جواب این جنایاتشون را خواهند داد حالا هرچقدر برند سازمان ملل عر و تیز کنند. مارو باش هزار‌ها سال تمدن را دادیم دست یک خر ، آقای احمدی خره و یک خر رون، آیت الله دشمن اسلامی. می‌خواد بره اونجا بگه در ایران همجنس باز نیست ولی‌نمیگه کون بچها و طلاب گذاشتند همجنس بازی به حساب نمیآید.اول میکننمون بعد میکشنمون، بد از حقوق بشر و حقوق مردم حرف میزنند. ما دیگه چه ملت خره بدبختی هستیم که اینها شدند حاکممون. لا اِلهَ اِلَّا اللّه
  «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»
  ———————————————————————————–
  وه! خونسرد باش مرد. مثل مجاهدین فحش میدی:دی

  دوست داشتن

 3. همه جای دنیا افراد سعی می کنند برای نظر خود دلیل منطقی بیاورند. و وقتی شخصی دلایل محکم داشت به هیچ وجه باب توهین و فحش را باز نمی کند. به نظر من این وبلاگ برای ادعاهای خود دلیل ندارد چون اگر داشت دهان به فحش و توهین باز نمی کرد. اسلام به ما یاد داده که به دشمن خود هم حق نداریم توهین کنیم.
  ————————————————————–
  خیلی ممنون:)
  وقتی بسیجیها تمرین دموکراسی میکنند:دی

  دوست داشتن

 4. حوزه با «ز» نوشته میشه نه با «ض» بی سواد؟
  با کروبی میگردی نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ———————————————————–
  چون مدتیه به فکر منقرض کردن نسل شماهام وقت گشتن با کروبی رو ندارم.

  دوست داشتن


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: